Výhody multimaskingu

 

JAKÉ JSOU VÝHODY METODY MULTIMASKING?

V dnešní době, a v tomto sychravém období zvlášť, jedna jediná pleťová maska opravdu nestačí. Nový trend zní: „Čím více, tím lépe!“. Stejně tak jako pro každodenní péči o pleť nevystačíte s jedním jediným produktem, ani jedna maska nemůže nikdy vyhovět všem potřebám vaší pleti. Rozšířené póry na nose nebo na bradě budou určitě vyžadovat jinou péči než například vysušené tváře nebo podrážděná pleť.

Multimasking je metoda, kdy na pleť aplikujete různé typy pleťových masek na různé partie obličeje současně. Použití odlišných ingrediencí přesně podle potřeb vaší pleti, vytváří péči o pleť na míru a zajistí vám tak mnohem rychlejší a viditelnější výsledky, po kterých toužíte.

Zajímá vás, jak na to? Máme pro vás doporučení, po které pleťové masce sáhnout, když vás trápí extrémně vysušená pleť nebo například rozšířené póry.

Problém: Suchá pleť

Řešení: Dostatečná hydratace  

Maska na bázi másel, oleje a dalších látek, které zabraňují ztrátě vlhkosti a celkově pokožku zklidňují a vyživují, bude tou správnou volbou. V tomto případě je ideálním parťákem Uklidňující hydratační maska, která dostane pleť do rovnováhy. Pokud vaše čelo a tváře potřebují trochu více pozornosti a péče, tato skvělá krémová maska zajistí dostatečnou hydrataci bez ucpávání pórů. Můžete ji kombinovat s maskou Malibu Miracle, která může být naopak vhodnější v partiích jako je noc a brada, kde vás trápí rozšířené póry.

Problém: Podrážděná pleť

Řešení: Zklidnění a hydratace

Ať je jakákoli oblast vaší pleti zarudlá či podrážděná, vždy můžete sáhnout po Uklidňující hydratační masce. Obsažený komplex ingrediencí Sensismart pokožku zklidňuje, minimalizuje zarudnutí a chrání před poškozením volnými radikály. Chladivý efekt je pak příjemným bonusem pro opravdu podrážděnou pokožku.

Problém: Unavená pleť / Anti-aging

Řešení: Rozjasnění a vyhlazení

Pokud hledáte masku, která vaši pleť rozjasní a dodá mladistvý vzhled, volte produkty s jemnou exfoliační složkou a dalšími výživnými látkami a vitamíny. Výtažek z řas je klíčovou ingrediencí pro rozjasnění a prozáření pokožky. Najdete jej v masce Malibu Miracle, která navíc obsahuje mletá jádra sladkých mandlí, které pomáhají odstranit odumřelé buňky a pleť celkově vyhlazují. Pokud jde o stárnutí pleti, jsou partie, kterým je potřeba věnovat zvláštní pozornost, a to jsou tváře a brada. Pro zpevnění a vyhlazení pokožky vyzkoušejte masku s obsahem jílu jako je například Bahenní maska s výtažky z mrtvého moře.

Problém: Rozšířené póry a akné

Řešení: Detoxikace

U problematické pleti je hloubkové čištění jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. V tomto případě jsou velkým pomocníkem přípravky s obsahem minerálního bahna a přírodními jíly, které zbaví pleť nečistot, redukují rozšířené póry a zabraňují vzniku dalších zánětů. Vsaďte na Bahenní masku s výtažky z mrtvého moře, která navíc díky obsahu vitamínů a antioxidantů vyživuje a hydratuje. 

 

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu