Kolekce Girl Squad

 

SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ GIRL SQUAD

Určitě jste jí u nás už zahlédly a my jsme z ní rozhodně nadšené! Ano, máme na mysli novou kolekci dekorativní kosmetiky Girl Squad, ve které najdete vůni, paletku očních stínů, oční linky a sadu tří lesků na rty, které můžete klidně během dne různě měnit podle nálady. 

 

Celá kolekce byla speciálně vyvinuta pro energické dívky a mladé ženy, kamarádky, které společně rády někam zajdou a vždy, když jsou pohromadě, zažijí nějaké dobrodružství. V kolekci Girl Squad najdete nové a odvážné barvy, které nikdy předtím v našem portfoliu nebyly! Takže právě teď máte jedinečnou možnost upoutat pozornost a vyjádřit sebe samu prostřednictvím výrazných trendových barev! 

 

Toaletní voda Girl Squad ve vás vyvolá pocity volnosti a radosti. Jasné tóny bílé nektarinky vás povzbudí k probuzení do nového dne. Jemný nádech frézie vám připomene pevné a nekonečné přátelství vaší party a vůně vanilky a červeného mošusu vám budou neustále připomínat nezapomenutelné okamžiky s přáteli.

 

Druhým cestujícím na této výletní cestě krásy je mini sada lesků na rty, ve které najdete hned tři odstíny. Perfektní doplněk na jakoukoli příležitost během dne nebo na párty s vašimi přáteli. 

 

Pokud jde o barvy, tato linie je skutečně něčím, co vám rozhodně otevře oči. Krásné a zářivé odstíny v paletce očních stínů a dvě barevné verze tekutých očních linek ve fixumůžete navzájem libovolně kombinovat a získáte tak nespočet různých variant perfektních vzhledů pro každou příležitost. Bát se rozhodně nemusíte ani výraznějších kombinací, které naplno vyjádří vaši osobnost. 

 

Nebojte se hrát a kombinovat barvy! Udělejte si skvělý večer s kamarádkami a vyzkoušejte společně barevné kombinace, které budou slušet právě vám! A pokud chcete malou ochutnávku, máme pro vás jeden look, které si můžete hned vyzkoušet! 

 

POSTUP: 

  1. Na ošetřenou a hydratovanou pleť naneste Royal Jelly rozjasňující make-up. Pod oči jemně vklepejte CC korektor v odstínu Light. Celou pleť poprašte lehkou vrstvou Transparentního sypkého pudru Light/Medium. Na tváře naneste tvářenku v odstínu Soft Peach. 

  2. Odstín Peace z paletky očních stínů naneste jako podklad na celé oční víčko až k obočí. Projasněte vnitřní koutky oka. 

  3. Odstín Dream aplikujte na celou linii spodních řas a vyplňte všechny mezery mezi řasami. Stín naneste od středu víčka i na horní linii řas až za vnější koutek, abyste vytvořily kočičí linku. Aplikaci můžete opakovat do požadované intenzity. 
    Ve vnějším koutku propojte horní linku se spodní. 

  4. Odstín Magic aplikujte od vnitřního koutku horního víčka až ke středu. Spojením obou linek vytvoříte perfektní ombré efekt. 

  5. Na oční linku zvolte tekutou oční linku ve fixu v odstínu Feather. Držte fixu vždy směrem dolů, aby barva natekla do špičky fixu. Veďte linku z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu. Pro docílení ombré efektu ukončete linku ve středu oka. 

  6. Na rty naneste lesk v odstínu Squad. TIP: Pro výraznější rty zkombinujte lesk na rty Girl Squad s rtěnkou Royal Jelly v odstínu Rose Nouveau. Je to snadný způsob, jak proměnit líčení na večení párty look.

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu