Velký hit v oblasti hydratace

        

 

Balzám na rty? Samozřejmě. Balzám na vlasy? Jistě. Ale balzám na pleť? Pravděpodobně nepatří mezi produkty, která vás napadají jako první, když si představíte péči o pokožku, ale poslední dobou berou právě pleťové balzámy kosmetický průmysl útokem. A to z velmi dobrého důvodu. Pleťové a tělové balzámy nebo různé kosmetické masti se v minulosti používaly většinou pouze na drobné rány nebo odřeniny, ale v posledních letech našly své místo v běžném režimu péče o pleť všude po celém světě.

Balzámy jsou skvělé právě pro udržení dostatečné hydratace v nejsvrchnější vrstvě pokožky. Pokud vám váš krém nestačí a vy cítíte, že je vaše pleť stále suchá a dehydratovaná, je čas sáhnout po balzámu. Jsou totiž skvělé pro extrémně suchou pleť a pro oblasti, které jsou hodně namáhané jako jsou například lokty, kolena nebo kotníky.  

Opravdový balzám je směsí různých vosků, olejů a másel a neobsahuje žádnou vodu. Z toho důvodu je mnohem intenzivnější než běžné krémy nebo fluidy. Balzámy se odpařují mnohem pomaleji než přípravky s lehčí texturou a vaše pokožka má tudíž mnohem více času vstřebat více účinných látek a doplnit hydrataci. Jejich schopnost udržet v pokožce vysoké procento vlhkosti tak zajišťuje kůži i silnější ochrannou bariéru. Nepřítomnost vody také umožňuje, aby bylo v jednom produktu obsaženo mnohem více účinných a výživných látek a vznikl tak multifunkční produkt, který můžete použít na více problematických míst.

Nejnovějším trendem v oblasti balzámů jsou čistící balzámy. Nejen, že přinášejí dlouhotrvající úlevu pro vaši pokožku, ale jsou také ideální na cestování. Klasický pleťový.balzám má však rozhodně své právoplatné místo v každodenní péči o pleť. Začít můžete hned! Vyzkoušejte nový Royal Jelly extra zjemňující balzám obsahující mateří kašičku, která je bohatá na aminokyseliny, komplex vitamínů, minerálních látek  a stopových prvků. Mezi další ingredience patří med Manuka, bambucké, kokamové a kakaové máslo a také směs olejů. Díky bohatému složení balzám okamžitě rehydratuje a obnovuje pokožku, poskytuje okamžitou úlevu a zanechává pocit jemnosti a komfortu.

Takže až příště budete potřebovat doplnit váš oblíbený přípravek pro každodenní hydrataci, vsaďte na pleťový balzám a uvidíte, že už se bez něj neobejdete! 

 

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu