Jak na tmavé kruhy pod očima

 

Ať máte jakýkoli problém, my pro vás vždycky najdeme řešení. Tentokrát se zaměříme na jeden z nečastějších problémů, který ženy řeší, a dáme vám pár tipů, jak si usnadnit život a udělat váš den trochu jasnější (a to hlavně pod očima).

Takže, otázka zní: Jak se zbavit otoků a tmavých kruhů pod očima?

Začíná to v rodině

Ano, bohužel. I tady může být na vině genetika. Podívejte se na svoji maminku nebo babičku. Pokud i je trápí tmavé kruhy pod očima nebo dokonce otoky, je velmi pravděpodobné, že to budete mít stejně.

Spánek, voda a ochrana

Dostatečný spánek dokáže divy. A to platí i v tomto případě. Na minimalizaci tmavých kruhů pod očima může mít podobný vliv jako dostatek hydratace. Snažte se vyhnout i nadměrné konzumaci alkoholu a soli, které způsobují dehydrataci a mohou tak podpořit vznik otoků a tmavých kruhů. Opalovací krém a ochrana před slunečním zářením je nutností. Fyzikální filtry jako je oxid zinečnatý nebo titaničitý, které jsou obsažené v krémech, pomáhají snižovat pigmentaci pokožky a vyrovnávají její barevný tón.

Dostatečná výživa

Denní krémy a oční krémy se zpevňujícími a vyživujícími ingrediencemi mohou být velkým pomocníkem. Ale buďte opatrné! Na citlivé oční okolí nanášejte vždy jen přípravky určené pro okolí očí. Za nás je favoritem rozhodně Royal Jelly revitalizační oční krém, který dokáže doslova zázraky. Důležitá je správná aplikace a nepřehánět to s množstvím krému. Pokud dáte zbytečně hodně očního přípravku, můžete naopak otoky kolem očí ještě zhoršit. Skvělým pomocníkem jsou rozhodně korektory. Vybírejte odstíny s růžovým nebo oranžovým podtónem, které neutralizují tmavé stíny pod očima. Vyzkoušejte náš multifunkční CC krémový korektor SPF 20, který funguje perfektně. Rozjasní oční okolí a skryje veškeré nedostatky a tmavé stíny. Pro dosažení těch nejlepších výsledků ho nanášejte vždy až po aplikaci očního krému a make-upu.

Co takhle maska?

I tohle je řešení a leckdy velká pomoc pro okamžitý zásah! Zkuste na pár minut v tenké vrstvě nanést Uklidňující hydratační masku a máte po problému. Nikdy nepozná, že za sebou máte pouhé 3 hodiny spánku!

Pomoc z přírody

Rajčata a citróny jsou bohaté na látky, které pomáhají sjednocovat barevný tón pleti a mohou tak výrazně redukovat i tmavé kruhy pod očima. Stačí smíchat rajčatovou a citrónovou šťávu v poměru 2:1, jemně nanést na oblast pod očima a po 10 minutách důkladně opláchnout. Opakujte tento proces ráno a večer po dobu 2-3 týdnů, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Pro rozjasnění pleti volte přípravky obsahující extrakt z lékořice nebo třeba přírodní vitamín C jako je například Royal Jelly sérum na pigmentové skvrny

 

 

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu