Ranní make-up během pár minut?

VÍME, JAK NA TO!

Všechny zaneprázdněné ženy každý den hledají inspiraci, jak ušetřit čas, a to zejména ráno. Při ranním shonu, kdy musíte vyhnat děti z postele, udělat jim snídani, připravit je a obléknout, zbývá už jen pramálo času pro vás samotné. Pak se často stane, že váš make-up a úprava vlasů jdou úplně stranou a nezbývá na ně zkrátka čas. Známe to všechny! Ale nezoufejte! Máme pro vás několik beauty vychytávek, díky kterým bude vaše ranní příprava snadná a rychlá a vy budete z domova odcházet s pocitem větší sebejistoty. 

Zorganizujte si vaší koupelnu

Zní to celkem banálně, ale sáhněte si do svědomí. Kolik strávíte času hledáním těch správných líčidel a kosmetiky? Váš make-up jste zrovna zapomněly v tašce z fitka, ta rtěnka, kterou jste si chtěly dnes vzít je na dně kabelky, kterou nemůžete najít a tak dále. Takže! Každý večer než půjdete spát si připravte veškerou kosmetiku a líčidla, která budete ráno potřebovat. Zkontrolujte, jestli máte ořezanou tužku na oči nebo čisté štětce na líčení, ať ráno neztrácíte čas. A nezapomeňte si také připravit svou kosmetickou taštičku, kterou si berete sebou do kanceláře.

Vsaďte na multifunkční produkty 

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak ušetřit čas a zrychlit ranní make-up, je používat co nejméně produktů. Zabírá to spoustu času, když po ošetření pleti a nanesení hydratačního krému musíte ještě použít ochranu před UV zářením, pak podklad, rozjasňovač a další produkty. Tak proč nemít jeden produkt, který většinu toho zvládne v jednom kroku? Takový Royal Jelly rozjasňující make-up SPF 20 vám poskytne dodatečnou dávku hydratace, ochranu před slunečním zářením, rozzáří pleť a ještě navíc umí redukovat jemné linky a vrásky. Pro lehčí make-up stačí ráno použít například CC krém SPF 15, který krásně sjednotí barevný tón pleti, hydratuje a pleť celkově projasní. A taková krémová tvářenka obohacená o vitamíny a další hydratační složky dokáže úplné divy. Dlouhotrvající krémovou tvářenku v odstínu Cashmere Peony můžete použít jak na tváře, tak i na rty. Tenhle trik ale funguje i obráceně! Takže pokud máte nějakou svojí oblíbenou rtěnku, klidně jí můžete lehce nanést i na tváře místo klasické pudrové tvářenky. 

Naučte se různé varianty make-upu

Vždy ráno začínejte tím, co je pro vás nejdůležitější. Máte nejednotný barevný tón pleti nebo nevýrazné obočí? Tak tím začněte. Zkoušejte si i různé varianty líčení, pak budete přesně vědět, jaký make-up zvolit, když máte 5 minut a nebo jen 2. Možná ráno nestihnete dokonale vystínovat oči, ale vždycky můžete udělat tenkou černou linku na horním víčku těsně do řas a lehce ji rozmazat štětcem pro vytvoření kouřového efektu. 

Nehty jsou základ 

Perfektní manikúra je základem každé ženy. Ale žádná z nás rozhodně nemá čas během rána si nehty lakovat. Proto, pokud už váš lak není úplně v kondici a začíná se vám olupovat, je lepší nehty raději odlakovat a jenom lehce přetáhnout bezbarvým zpevňujícím podkladovým lakem. Pokud potřebujete, aby vaše manikúra byla perfektní několik dní, vyzkoušet můžete Beyond Brilliant gel laky, které zajistí gelovou manikúru, ke které nepotřebujete lampu a zvládnete ji v pohodlí domova. 

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu