Plastická operace bez skalpelu

JDE TO VŮBEC?

 

Stárnutím pleti se v posledních letech zabývají tisíce odborníků po celém světě a snaží se neustále vymýšlet nové věci a ještě více zdokonalovat účinné technologie. Opravdu ale můžeme některým metodám a přípravkům věřit? Existuje zázrak moderní doby a kosmetiky? A je vůbec nějaká možnost předejít plastické operaci a klasické estetické medicíně jenom díky používání konkrétních kosmetických produktů? Ta možnost tady skutečně je! A minimálně stojí za zkoušku ještě před tím, než se rozhodnete pro skutečný invazivní zákrok! Nevěříte? Pokusíme se vám nyní alespoň trochu poodhalit kousek toho technologického pokroku a možná vám i objasnit, jak skutečně můžete vaší pleti dopřát to nejlepší. 

Kosmetika versus kosmeceutika

Znáte pojem kosmeceutika? A víte jaký je rozdíl mezi kosmetikou a kosmeceutickými přípravky? Jen nepatrný rozdíl ve slovech, přesto však se přípravky nedají vůbec zaměňovat. Termín „kosmeceutika“ zavedl přibližně před 20 lety známý americký dermatolog Albert Kligman. V jeho pojetí tento termín vzniklý spojením slov „kosmetika“ a „farmaceutika“ znamená přechodnou skupinu přípravků mezi kosmetickými a farmaceutickými přípravky. Prvopočátkem byl tedy impuls od světových dermatologů posunout hranici možností kosmetiky od funkce dekorativní a pěstící mnohem dál. Cílem bylo udržení žádoucího stavu a ještě další zlepšení současného stavu a vzhledu pleti. Termín „cosmeceutical“ se vždy týká použitých surovin, způsobu zpracování a finálních výrobků, které představují skutečný vrchol současných kosmetických možností.

Čím se tedy od sebe liší? 

Kosmeceutika jsou přípravky obsahující takové látky nebo v takových koncentracích, aby měly terapeutické účinky na pokožku. Působí hluboko v kůži a neřeší pouze následky, ale odstraňují hlavně příčinu kosmetických a zdravotnických problémů, jako je např. povadlá pleť, vrásky, akné, kožní problémy apod. Zaměřují se na podporu a obnovu vlastních mechanizmů kůže, mají tzv. imunomodulační účinek, což znamená, že řeší již vzniklé problémy a nepůsobí pouze jako prevence. Obsahují aktivní látky v mnoho násobně vyšší koncentraci a ovlivňují tak procesy probíhající uvnitř buněk, např. peptidy, které umožňují omladit kůži a stimulovat její rezervy, pomáhají udržet dobrý stav a kondici pleti. Jsou posledním krokem mezi základní péčí o pleť a estetickou medicínou. Napomáhají hojení, zlepšují stav kůže i po zákrocích, kde udržují dlouhodobě dobrý stav. Díky vysokému obsahu aktivních látek přípravky stimulují, pečují, regenerují, zlepšují elasticitu, zpomalují procesy stárnutí pokožky, mají vliv na hydrataci a hyperpigmentaci. 

Jaké přípravky to jsou?

Z našich řad je to právě celá linie JAFRA PRO, která se řadí mezi kosmeceutika a dává tak vaší pleti příležitost nového začátku. Byla vyvinuta na základě dvouletého společného výzkumu s předními světovými dodavateli surovin a vědeckými pracovišti a stojí za ní MUDr. Randal Haworth z Beverly Hills, člen a vyslanec americké rady plastické chirurgie, který patří mezi světově nejuznávanější inovátory a odborníky v oboru estetické a plastické chirurgie. 

JAFRA PRO byla vyrobena na základě multidimenzionální technologie, díky které pomáhá napodobit vzhled a vlastnosti mladistvé pleti. S klinicky prokázanou účinností přináší znatelné výsledky již během pouhých 24 hodin a významné, viditelné zlepšení po 4 týdnech používání. Zachování a obnovení struktury mladistvé pleti vyžaduje zlepšení pevnosti pokožky, zmírnění ochabování pokožky – zvýšení odolnosti vůči gravitaci a snížení výskytu jemných linek a hlubokých vrásek. JAFRA PRO řeší všech sedm dimenzí viditelně mladší pleti: stálá hydratace pokožky; pokožka působí svěže a vitálně; má sjednocený vzhled; je pevná, pružná a vláčná; prokazuje nízký výskyt jemných linek a vrásek; pokožka je klidná bez zánětů nebo zarudnutí; obličejové kontury jsou pevné a vypnuté. 

Patentovaný multidimenzionální komplex je součástí všech výrobků JAFRA PRO a jeho úkolem je zajistit optimální účinnost všech ve výrobcích obsažených aktivních látek získaných z přírodních zdrojů nebo vyvinutých biotechnologickými procesy. 

Jsou opravdu pro každého? 

Takže, pokud máte pocit, že vaše pleť opravdu potřebuje to nejlepší a je na čase jí dopřát pořádnou péči, tak jste na správném místě. Kosmetická linie JAFRA PRO je opravdu vhodná pro všechny bez rozdílu věku. Ať už chcete své pleti dopřát nárazový lifting nebo dlouhodobější kvalitní péči. A pokud si stále nejste svým výběrem jistí, obraťte se na naše kosmetická studia, kde vám jsou k dispozici naše školené kolegyně. 

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu