Nový rok 2021

 

NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČÁTEK PRO VAŠI PLEŤ

 

 

Je tu nový rok 2020! Ať už si dáváte novoroční předsevzetí nebo ne, je dobré si pro sebe udělat alespoň malý plán, čeho bychom v roce 2020 chtěli skutečně dosáhnout. A jaká jsou nejčastější novoroční předsevzetí, které si my ženy často dáváme? Určitě bychom je spočítaly na prstech jedné ruky. Chceme zhubnout, začít cvičit, zlepšit vztahy, mít na sebe více času a konečně se o sebe začít starat a více se hýčkat. S těmi prvními vám asi příliš neporadíme (nebo alespoň ne dnes), ale s čím vám můžeme pomoci hned, je, jak se naučit o sebe pečovat, jak se zbavit té vrásky na čele, která vám tolik vadí, jakou používat kosmetiku a jak dosáhnout takových výsledků, abyste se cítili opravdu skvěle.


Bilancování nad minulým rokem a novoroční předsevzetí

Příchod nového roku vnímá každý odlišně. Pro někoho může znamenat příležitost k novému začátku, pro jiného to může být důvod k oslavě a bujarému veselí. Ať už to máte jakkoli, přelom roku bude vždy okamžikem k zamyšlení a bilancování. Co se nám za uplynulý rok podařilo nebo nepodařilo, čeho jsme chtěli dosáhnout, pro co jsme třeba nenašli dostatek motivace a co bychom mohli nebo chtěli v novém roce dělat úplně jinak a možná lépe.

Každé předsevzetí je malý rituál a rituály mají v našem životě smysl a své místo. Pokud se rozhodnete věnovat více času péči o vaši krásu, kdy jindy byste měly začít než právě teď,

Jediné, co k tomu potřebujete je skoncovat s výmluvami a rozhodnout se, že to doopravdy chcete. A kdy jindy, než právě teď,  na nový rok, kdy to pro vás opravdu může být nový začátek! Vytvořte si proto i vy svůj rituál péče o pleť a uvidíte, že se hned budete cítit lépe nejen navenek, ale i uvnitř!

Ale jak vlastně začít?

Začněte s odborníkem 


Znáte to, většina důvodů, proč se o sebe nestaráme, je, že nemáme čas, jsme na to už staré, nebo naopak mladé, že na nás tolik nezáleží, že to nemá cenu a stejně ani nevíme, jak na to. Omyl dámy! Každá z nás má rozhodně právo a možnost si na sebe najít čas a skutečně si dopřát takovou péči, jakou si zaslouží. Udělejte to už pro ten pocit.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je najít si opravdu někoho, kdo vám pomůže, poradí a přesně vysvětlí, co vaše pleť potřebuje a naučí vás vše potřebné, abyste viděly co nejdříve výsledky. Je to lepší než hodiny vystávat v drogerii, utratit spoustu peněz a nakonec stejně zjistit, že vlastně všechny ty lahvičky nefungují, nevyhovují vám nebo vlastně ani nevíte, co s nimi dělat. Ušetřete si tím spoustu času, peněz a také vrásek.

Kde takového odborníka najdete? Podívejte se například k nám na seznam kosmetických studií a najděte si přesně to, které se vám bude líbit, a které máte blízko svého domova. V našich studiích se vám totiž dostane potřebné péče, kdy nejen zjistíte, v jaké kondici je vaše pleť, ale také dostanete podrobný návod, jak se o ni starat včetně doporučení těch nejvhodnějších produktů pro váš typ pleti. Navíc si můžete vše předem vyzkoušet, takže máte i jistotu, že nekupujete zajíce v pytli. Celou návštěvu obsahující kompletní analýzu, diagnostiku pleti i vyzkoušení přípravků máte ZDARMA.


Začít a hlavně vydržet

Pokud jste se rozhodla začít o sebe pečovat, věřte, že je to teprve začátek. Důležité je především vydržet. Ale nebojte se, od toho jsme tu my. Od nás odcházíte s přesným plánem, co byste měla se svojí pletí dělat. Každá kosmetická konzultantka nebo kosmetička vám řekne, co je pro vaši pleť důležité, a vy sama rozhodnete, čím chcete začít. Jestli to zkusíte pozvolna, nebo jestli do toho jdete naplno a chcete pro sebe opravdu to nejlepší.

Vždy se pro vás snažíme najít to nejlepší řešení, aby si péči o svou pleť mohla dopřát opravdu každá z nás. A když se vám pak stane, že něco zapomenete nebo si nejste jisté, jak a čím čistit pleť, kdy používat sérum, jak správně nanášet oční krém nebo co dělat, když jste právě na cestách, zvedněte telefon a já Vám ráda poradímm. Jsem zkrátka takový přítel na telefonu.

Víme, že každý nový začátek je trochu těžký, každá změna chce nějaký čas a když si chcete vytvořit nový návyk, je na to potřeba minimálně 21 dnů. Proto si i vy dopřejte svých 21 dní a uvidíte, že někdy se opravdu dějí zázraky!

 

Přeji Vám jen to nejlepší v roce 2019 a těším se na mnoho krásných žen v mém salonu..

Facebook   |   © 2021 doSMART.eu