Prodlužování řas

Řasy permanentní – na dlouhodobé nošení.

Používám řasy cashmere extra black, ez lash, laser 
Při tomto typu prodloužení řas je vždy přilepena jen jedna syntetická řasa na jednu vaši řasu. Výsledný dojem je maximálně přirozený. Řasy jsou navíc odolné jak proti vodě, pocení a slzám, tak proti chloru.
Ultra lehkými řasami z norkového vlákna nejsou Vaše vlastní řasy nijak zatěžovány. Díky metodě „řasa na řasu“ je vyloučeno poškození vašich vlastních řas.
Řasy jsou nabízeny ve třech možných tloušťkách, pěti zakřiveních a třinácti délkách. Pokud hledáte něco extravagantního, připravili jsme pro vás speciální nabídku řas obohacenou o Swarovski Crystals. Nabízíme zároveň kolekci perlové norkové řasy Pearl Lashes a třpytivé řasy Glitter.
Prodloužení řas je naprosto šetrné k vašemu zraku, neboť jsou hypoalergenní, jak pro kůži, tak pro oči nebo kontaktní čočky. 

Pro koho není prodloužení řas vhodné?

Prodloužit řasy nelze zákaznicím se zánětem očí či spojivek. Na řasové spojení se nesmí dostat nic mastného, jinak by aplikace nevydržela. Proto není vhodné prodloužení podstoupit ve chvíli, kdy se léčíte s ekzémem v oblasti očí (ten se totiž musí léči promaštěním postiženého místa).

Jak často se řasy doplňují?

Vzhledem k tomu, že vaše řasy přirozeně vypadávají, vypadávají s nimi i řasy prodloužené. Ke kompletní obměně řas dojde v období dvou až tří měsíců. Řasy však vypadávají postupně, proto je doporučeno absolvovat doplnění řas přibližně jednou za 3 – 4 týdny.

Nízké ceny za prodloužení řas na slevových portálech

Slevové portály jsou založené na masivním poskytování nejrůznějších procedur. V tomto případě se opravdu rovná podezřele nízká cena velmi nízké kvalitě. K zákazníkům není přistupováno individuálně jako v salonu. Řasy jsou nekvalitní, velice široké a těžké (proto je materiál levnější). Často jsou používána velmi agresivní lepidla, která mohou vyvolat alergickou reakci, případně podráždit zrak a zničit vlastní řasy.
Své řasy a jejich prodloužení svěřte do rukou profesionálů v kvalifikovaných salonech, kteří sázejí na kvalitu a preciznost. Vždy se nejdříve informujte na materiál řas, jejich provedení a certifikaci lepidel.

 

Výsledek obrázku pro prodlužování řas

 

Výsledek obrázku pro prodlužování řas 

Výsledek obrázku pro prodlužování řas 

Výsledek obrázku pro prodlužování řas

 

Prodlužování řas Vám odborně aplikuje paní Kateřina Kouřilová více info na mob.733471149, 728297217.

 

Salon Halen Lenky Habrové ®
Vlašská 208, Dačice 380 01
728 297 217,  733 471 149
Facebook   |   © 2019 doSMART.eu