Kosmetický salon Lenky Habrové

Kosmetický salon Lenky Habrové ® již 15 let nabízí kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, líčení, masáže. Od roku 2014 salon rozšířil své služby o pořádání rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT ČR. Tyto kurzy probíhají přímo na salonu sídlící v Göthově ulici v Dačicích.

Od května 2017 si Vás dovoluji pozvat do svého " Salonu Halen Lenky Habrové ", který se nachází v ulici Vlašská 208 v Dačicích.

Cílem je poskytování veškerých služeb v oblasti kosmetiky, prodlužování řas, manikúry, nehtové modeláže, pedikúry mokré i suché přistrojové, masáží a jako doplněk vizážistiku, kolagenové solárium, kurzy.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi v příjemném a čistém prostředí s možností občerstvení.

Nabízíme Vám širokou škálu služeb. Mezi naše služby patří péče o pleť kosmetikou Larens, péče o ruce a nohy, lakování Shell lakem, modeláž nehtů gelem či akrylem, zdobení nehtů, mokrá a suchá přístrojová pedikúra, ortonyxie rovnátka na nehty, SPA pedikúra, parafínové zábaly, masáže relaxační, sportovní a rekondiční, aroma masáže, reflexologie rukou a nohou.

Vše s péčí nejvyšší kvality. Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí nového salonu.

U nás najdete relaxaci, odpočinek pro tělo i duši.

Vaše Lenka Habrová

O

Lenka HabrováMá profesionální kariéra začala před 15 lety, kdy jsem otevřela malý salon s pedikúrou, postupem let jsem přidávala další služby kosmetické, manikérské, vizážistické, masérské a pořádání kurzů.

Poslední rok se má práce stala koníčkem a zároveň jsem našla uplatnění s možností se vzdělávat a pomáhat svým klientům.

Během 14 let jsem absolvovala různá školení a kurzy např. od kosmetické firmy Larens, kde jsem jejich partnerský kosmetický salon, školení ve zdravotní pedikúře od firmy GEHWOLL, PEDIKÚRA-PROFI, u společnosti CND Shell lak.

Mým cílem je poskytovat komplexní péči s individuálním přístupem a pomáhat.

V roce 2017 jsem získala licenci od Ministerstva zdravotnictví ČR, díky níž mám právo jako autorizovaná osoba organizovat a provádět zkoušky z příslušné profesní kvalifikace a vydávat o tom zákonem stanovená osvědčení.