Doplňkové kurzy

"Kosmetické služby" (rekondiční kurz)

cena: 4.500 Kč
doba trvání: 2 dny

Pro absolventy rekvalifikačního kurzu "Kosmetické služby", kteří se oboru delší dobu nevěnují, máme připravený tří denní opakovací kurz ve kterém se zaměříme nejen na praktické činnosti (barvení řas a obočí, úprava obočí, klasická kosmetická masáž, depilace, aplikace pleťových masek, opakování typů pleti a další).

Pokud máte nějaké doplňující otázky, volejte, pište. Těšíme se na Vás.

"Mikromasáž očního okolí"

cena: 800 Kč
doba trvání: 2 hodiny

Kurz je vhodný k rozšíření kosmetických znalostí v celkové péči o pleť. Zrak je velmi důležitý a zaslouží si naši péči stejně tak, jako celé oční okolí. Mikromasáž je vhodná ke zjemnění vrásek okolo očí, pomáhá při oteklých a unavených očí.

"Barvení řas a obočí, modelace obočí"

cena: 490 Kč
doba trvání: 1,5 hodiny

Tento kurz je vhodný např. pro právě začínající kosmetičky, u kterých si klienti stěžují na pálení očí při barvení řas.

"Základy správného make-upu"

cena: 490 Kč
doba trvání: 1,5 hodiny

Každá žena má kosmetické přípravky se kterými si leckdy neví rady... barvy odstínů vždy nesedí, rtěnka je divná, make-up nedrží... atd. Pokud cítíte, že máte podobný problém, je tento kurz určen právě pro Vás. Můžete si sebou přinést Vaše kosmetické přípravky, včetně štětců a společně vyhodnotíme vhodnost daných přípravků pro Vaši osobu, případně si blíže vysvětlíme jejich použití. Teoreticky i prakticky si ukážeme vhodné líčení dekorativní kosmetikou včetně štětců a dalšího materiálu na líčení je plně k dispozici v mém kosmetickém salonu, Máte možnost vyzkoušet si sama kosmetické přípravky a barvy, které běžně používáte.

"Pedikúra" (rekondiční kurz)

cena: 2.000 Kč
doba trvání: 1 den

Pro absolventy rekvalifikačního kurzu "Pedikúra včetně nehtové modeláže", kteří se oboru delší dobu nevěnují je připraven opakovací kurz. Zvládnutí techniky pedikúry, modelace nehtů na nohou, jejich ošetření, masáž, parafínový zábal.

"Manikúra" (rekondiční kurz)

cena: 2.000 Kč
doba trvání : 1 den

Pro absolventy rekvalifikačního kurzu "Manikúra včetně nehtové modeláže", kteří se oboru delší dobu nevěnují. Náplní kurzu je zvládnutí techniky modelace nehtů, P-Shine, masáž rukou, parafínové zábaly modelace na šablonu i na typy.

Školení nehtové modeláže

1 den - sobota: 2.500 Kč
4 dny - víkendy: 7.000 Kč