Shellac

Unikátní patentovaná UV3 technologie kombinující snadnost lakování s odolností gelu. Neodlupuje se, extrémní barevná stálost, vydrží až 30 dní! UV COLOR je barevná vrstva navržená speciálně pro použití v Shellac systému. Přináší dlouhotrvající barevnou vrstvu na nehtech.

Krásně upravené a přirozené nehty by měly být ozdobou každé ženy. Jenže… někdy je dost těžké si nehty udržet stále „ve formě“. Znáte to, mytí nádobí, úklid, vaření a další kopa domácích prací. To vše má za následek jejich třepení a lámavost. Stále je tu však pomocník v podobě kosmetické novinky, takzvaná metoda Shellac.

Shellac se  na vaše přirozené nehty.

Princip metody Shellac není nijak složitý. Na nehty nelepí žádné tipy, lepidla tedy není třeba. Plocha se pouze doplní velmi silným a odolným speciálním lakem, který se rovněž fixuje pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Díky Shellac vzniká velmi krásné zdobení, které vydrží dlouho, jelikož je vlastně zapracované do nehtu. Jednoduše řečeno, nehty jsou vlastně „jen“ nalakované, nemusíte se již tedy více bát problému s plísněmi ve vrstvě mezi nehtem a tipem.

Krásné zdravé nehty na tři týdny

Je prokázáno, že metoda Shellac vydrží dva až tři týdny bez poskvrnky, a přesto se můžete věnovat činnostem, které běžně děláte. Tyto laky mají oproti ostatním jednu velkou výhodu, a tou je, že jsou krásně hladké a lesklé, nehty pak vypadají skutečně přirozeně a upraveně.

CND SHELLAC - lak který vydrží min. 14 dní!!!

  • Unikátní UV3 technologie
  • Až 14 denní lesk, pevná, flexibilní barva odolného laku
  • Žádné poškození, žádné odření okrajů nehtů
  • Jednoduché odstraňování

shellac02

Společnost CND tento výrobek uvedla na světový trh zhruba před rokem a tím dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži – krásné úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození. Jedině se Shellacem NEPILUJEME!, tudíž nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při aplikaci, ani při odstranění.

shellac03

Odstraňování

V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických, okem ani hmatem nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky aceton až k rozpustné vrstvě a celou odolnou vrstvu Shellacu rychle „rozbourá“. Zbytky pak jen otřeme odličovacím tampónem a případný houževnatější kousek popíchneme pomerančovým dřívkem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty.