Masáže

Pravidelné a kvalitní masáže mohou odstranit většinu Vašich zdravotních potíží a postavit Vás na nohy. Pokud se chcete a účincích masáží přesvědčit sami, objednejte si svoji první masáž.

Klasická relaxační masáž působí blahodárně na tělo i mysl. Masáž postupně uvolňuje zatuhlé svaly, povzbuzujekrevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva, příznivě působí na pohybovýaparát. Během masáže dochází k uvolnění psychického napětí, odbourání stresu, odstranění únavy, zmírnění bolesti kloubů a hlavy, zlepšení duševní pohody a celkové regeneraci organismu.

Masáž podporuje vyprazdňování povrchových žil a sekrecí potních žláz, normalizaci kožního napětí, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Zlepšuje prokrvení kůže a optimální proudění lymfy, tím dochází k detoxikaci a regeneraci organismu. Reflexně a změnou prokrvení masáž, ovlivňuje i další vzdálené orgány a má celkové účinky na organismus. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Hluboké uklidnění Vám umožní soustředit se jen a jen na sebe a prožít chvíle odpoutání od všedních problémů. Masáž se provádí za použití přírodních esenciálních olejů.

Nabízím masáže:  

klasické  -  relaxační

Význam masáže:

Masáž je prastará metoda, kterou lidé využívalí k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla a ducha. Dokáže vyřešit mnoho našich problémů. Stav naší duše úzce souvisí se stavem těla a naopak. Nepřiměřené napětí svalů může být projevem psychického napětí a to vše se může projevit na jiných částech těla.Tuto vzájemnou souvislost mezi psychickým stavem a tělesnými obtížemi si však málo kdo z nás uvědomuje a mnohdy si ani nechce připustit.

Masáž ať klasická nebo specializovaná napomáhá ke zlepšení krevního a mízního oběhu a lépe tak odtékají z těla zplodiny látkové výměny, které často způsobují únavu a nemoci. Díky prokrvení a zvýšení činnosti kožních buněk se pokožka stává pevnější a pružnější.

Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí Vám dosáhnout Vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů a svalů.

Význam masáže je tedy preventivní, léčebný, rekondiční, kosmetický i psychologický.

V současné době masáž neprovádím ze zdravotních důvodů. Děkuji za pochopení.