Líčení

Denní líčení 

Má být jemné a decentní. Základem je vždy make-up nebo alespoň tónovací krém, který má kromě zakrytí drobných nedostatků pleti také funkci ochranou. Především v zimním období je používání make-upu velmi důležité, neboť chrání pleť před mrazem, větrem, chladem a zabraňuje podráždění pleti, popraskání žilek a dalších negativních projevů. Denní líčení očí má za úkol jen zvýraznit přirozenou krásu Vašich očí, na rty volíme pouze lesk nebo jemnější odstín rtěnky.

Večerní líčení

Se od denního líčení líčí tím, že je mnohem výraznější . Můžeme si dovolit celou řadu různých barev jemně perlivé nebo lesklé. Při líčení je vždy nutné myslet na to, co budeme mít na sobě. Líčení musíme přizpůsobit především barevné kombinaci Vašich šatů.

Je potřeba si uvědomit, že všeho moc škodí. Proto pří líčení na ples se soustřeďujeme buď na oči nebo ústa.

Svatební líčení

Je specifické zejména proto, že dochází k častému focení a make-up tak musí být perfektní. Musí být proto dostatečně výrazné, aby na fotkách vypadal dobře. Je ale důležité dodržet jeho přirozenost a zároveň to, aby vydržel celý den.

Líčení patří mezi finální úpravy nevěsty, není dobře, když se nenechává až na poslední chvíli. Nejdříve by  měly být vybrány šaty a květina a až poté zvoleno svatební líčení, protože to se svou barevností a intenzitou  odvíjí nejen od osobnosti nevěsty, ale hlavně od zmíněných šatů a květin.  

Foto make-up

Make-up na focení se liší od běžného líčení, které znáte. Může být výrazné, stejně tak jednoduché a  nenápadné pro podtržení Vaší přirozené krásy.

Součástí foto makeupu by měl být i dokonalý účes, který nejen skvěle vypadá, ale také vydrží po celou dobu Vašeho focení.  

Líčím s dekorativní kosmetikou Mary Kay a Jafra Cosmetics

header liceni